| IloveME a întrebat:

cine reprezinta anul asta Romania la eurovision? deja au candidatul final?
Cine v-ar fi placut voua sa o reprezinte?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Anul acesta România va fi reprezentată de Cezar.
Mi-ar fi plăcut să fie reprezentată de cineva cu o voce plăcută şi puternică, carismatic şi genial şi cu o piesă adevărată, de calitate, care să transmită ceva şi de care să fiu mândră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne reprezintă Cezar ăla...
Mi-ar fi plăcut să ne reprezinte Trooper happy

| EvaneSScence a răspuns:

E ok Cezar din ce a fost.

| raresbarbier a răspuns:

Anul acesta ne reprezinta in finala din Suedia Cezar mi-ar fi placut sa ne reprezinte Luminita Anghel.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,anul acesta ne reprezinta cezar
mi-ar fi placut sa fie alexandra stan

| onlychengs a răspuns:

La Eurovision reprezinta Romania, Cezar in Suedia LIVE!
Mie mi-ar fi placut sa reprezinte Lala Band cu me, odia One Wish

| LongitudInaLA a răspuns:

Cezar... mi-ar fi placut sa ne reprezinte :SmYlei, CRBLsau LaLaBand