| MisterKat a întrebat:

V-a placut melodia din Polonia cu care Lidia Kopania a participat la Eurovision in anul acesta? aici aveti melodia: http: //www.youtube.com/watch?v=CKtPrmYuyzc

PS.Nu cred ca am mai vazut o fata asa de frumoasa.:)

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da imi place si mel dar si fatalove struck

mlm
| mlm a răspuns:

Destul de dragute amandouawinking

| Annitu a răspuns:

Dalove struck e superlove struck si e chiar frumoasa!

| MisterKat explică:

Nu stiu pe ce loc s-a clasat, a fost in semi-finala, dar nu a mai intrat in finala. Nu a fost corect ce s-a intamplat la Eurovision (ca de obicei), tarile se voteaza reciproc, ex: Serbia cu Croatia, Lituania cu Letonia.etc...
Piesa Norvegiei a avut o deosebita promovare in Europa, pentru ca desigur era din Norvegia; Daca era din Romania, sigur uratii aia de englezi faceau misto de noi. In primul rand ar trebui sa taca englezii fiindca ei totdeauna dau bani grei ca sa intre direct in finala (ceea ce nu e corect) si se clasau pe ultimul loc, in timp ce Romania era in top.
Pacat pentru Polonia.
Eu nu as fi pus Lituania in Eurovision...

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Frumoasahappy

| adamari a răspuns:

Foarte frumoasa si melodia si fata.pe ce loc s-a clasat?