| nelutu5121 a întrebat:

Ati vazut faza cu Lena (reprezentanta Germaniei la Eurovision) in sanii goi? Ce parere aveti? eu am gasit aici stirea...

http://www.bestmusic.ro/......85098.html

dar mi se pare cam fortat subiectul.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Referitor la filmulet, ce sa zic? thinking Pe mine personal ma lasa rece, e treba ei unde, cat si cum s-a expus (daca as condamna-o pe ea pentru nuditate, asta ar fi insemnat ca trebuie s-o fac si cu Angelina Jolie, Madonna si multe altele), insa e bine pentru ea ca macar n-a fost ceva extrem de vulgar si respingator.winking Probabil thinking marea majoritetea voturilor (dintre cele putine care chiar au existat oh go on laughing ) au fost date de barbati cu limba scoasa pe afara laughing si pustoaice, carora le-ar fi placut sa fie in pielea ei, si nu ma refer doar la partea cu filmuletul... oh go on N-a meritat locul 1 si asta e clar! PUNCT.

NOname
| NOname a răspuns:

Pe langa subiect:
Am gasit acum videoclipul Ucrainei la melodia "Sweet people" (nu stiu pe unde il ascundeau smecherii inainte de finala) si vreau sa-l impartasesc si voua. Este bestial si are un mesaj foarte important de transmis! Ucraina merita si ea cel putin locul 5! Superba piesa si vocea interpretei!
http://www.youtube.com/watch?v=rqspWawDgl0
Vizionare placuta!

NOname
| NOname a răspuns:

Am dat acum peste asta:
http://www.youtube.com/watch?v=z_G_KzFDE1E&feature=channel :))
Pana si nemtii o ironizeaza. :))
Poate sa-mi traduca cineva ceva, ca n-am inteles o boaba?! :-j

| Bacemi a răspuns:

Si care e problema? Aici vorbim de prestatia muzicala. Nu facem preselectie Playboy.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt multe alte vedete celebre care au pozat in asemenea ipostaze.Noi trebuie sa ne uitam la talent, voce, prestatie, restul nu mai conteaza.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, este viata ei si daca a fost un eveniment artistic si nu porno, eu nu am ce sa carcotesc!

| Flav a răspuns:

Alta vedeta peste noapte, alt tam-tam, alta diva pentru copii.

| UNfriendLY a răspuns:

Ahahah tare

| Roby67 a răspuns:

Poza asta a fost mediatizata in Germania cu 2 saptamani inaintea finalei, dar dupa cum se vede are o aderenta mult mai mare in Romania.
Vai de mine, pana si ea are sani... sad

| ΔH a răspuns:

Doamne cand va vad asa...
Bun, a aparut cu sanii goi, si care-i problema?
N-ati mai vazut sani, sau?
Macar de ia-ti vede in realitate.

Ete-asa ajung televiziunile din Romania de tot rahatu`
Datorita astora ca tine.

Ca de exemplu cazul ala cu Botezatu si blonda aia.
Bun s-au despartit. Si ce-i problema voastra ma? Tre` sa-i aratati la TV in loc sa aratati ceva ce merita vazut? Si multe alte idiotenii de-astea.

Terminati bai cu prostiile astea: Esca in curu gol.
Si oile va urmeaza: unde, unde, da` sa vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow.Asa e, cam fortat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, e tinara, e frumoasa, daca ea vrea sa-si arate titele ce daca? Acum cit are ce arata, ca mai tirziu o sa-i para rau ca nu a facut-o devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e important si ceea ce fac vedetele nu conteaza numai vocea. Din moment ce ajunc niste idoli, exemple inseamna ca are chiar o foarte mare importanta.Ganditiva daca sexy braileanca ar avea o super voce si ne-ar reprezenta la eurovision. Vreti sa spuneti ca nu conteaza ceea ce face? Pana la urma cei care canta la eurovision sunt imaginea tarii de unde vin. Din cauza asta avem imaginea pe care o avem in strainatate.

| Dumb0 a răspuns:

Eu o sustin pe Elianna.

Dar andym si pe tine te sustin doar ca nelutu decat a intrebat despre aces reportaj nu el l-a pus ca sa zici "Ete-asa ajung televiziunile din Romania de tot rahatu`

Datorita astora ca tine." big grin