| deffect a întrebat:

Ati vrea sa fiti cantareti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ales sa fiu actor-regizor, insa nici cu vocea nu imi este rusinehappy Una dintre probe la UNATC este canto.
Nu am ales aceasta cale pentru ca prefer mai mult actoriawinking
Cant acasa in familie, pentru sufletul meu. Pianul si chitara sunt instrumentele preferate.
Am cantat in timpul facultatii in niste localuribig grin unde eram apreciati, eu si colegii mei. Actor inseamna sa fii multilateral dezvoltatlaughing

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-as fi dorit asa ceva. Ar fi fost super. Dar nu am voce asa. Mi-ar fi placut sa fiu ca Laurentiu Duta, sa imi compun eu melodiile si sa le cant. Ar fi fost foarte frumos dar din pacate nu am talent. Daca as avea voce cu siguranta, as face tot ce as putea sa ma remarc intr-un fel.

| ing. a răspuns:

Normal ca as vrea laughing. Insa mai imi trebuie si voce si noroc pentru asta laughing.
Intrebarea cred ca ar fi trebuit pusa astfel : "Cine nu ar vrea sa fie cantaret?"batting eyelashes Numai bine!happy

| hamsterx a răspuns:

Daca as avea voce da! mi se pare minunat sa canti si sa incanti, chiar daca in ziua d azi putini mai fac asta cu adevarat. mie imi vine d multe ori sa cant, dar ma opresc pentru ca stiu ca ii poluez fonic p cei din jur laughing sad

| m4them4tic a răspuns:

In niciun caz... daca as avea voce as vrea sa ma fac miner sau orice altceva ce nu implica vocea.rolling on the floorrolling on the floor
Tu nu ai vazut ca orice afon incearca sa cante ceva sa castige un ban destul de usor fara foarte mult efort fizic? Deci ce crezi? As vrea sau nu?

| LuS[z] a răspuns:

O dalaughingasta imi mai lipsea

| Deea a răspuns:

Da

| sorin a răspuns:

De ce nu, cu vedetele noastre de corton si cu o voce la fel cred ca as fi un ifol pentru eiilaughing

| sorin a răspuns:

Carton si idol am vrut sa zic, oboseala asta...

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da.laughingmult, Dar sa am voce, nu sa spun 2 versuri si sa ma motaii pe melodie]

| deffect explică:

Ma rog... daca ai avea voce:devil)

| Orannginna a răspuns:

Mi'am dorit dintotdeauna sa fi avut voce si sa pot canta. Ca fara voce, neah. e urat.winking

| Kanghu a răspuns:

Daca as avea voce normal ca da. Dar mie sa nu pot dormi din cauza paparazillor si ca ma trezesc cu paparazzi in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea voce poate ca da insa sunt pe acelasi domeniu ca si ) maryus37@happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, prea multe barfe, presa, emisiuni etc chatterbox.
Cand mai stau cu prietenu, amicii si familia? Deabea ca ma impart intre astia 3 si scoala laughing dwa apoi si cantareata laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...paparazzi peste tot, daca as vorbi cu un tip s-ar interpreta ca sunt cu el, multe barfe, minciuni...Viata de vedeta nu e chiar atat de roz pe cat credem noiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu-mi este rusine cu vocea mea, dar daca mi s-ar oferi aceasta sansa, normal ca as accepta! Dar daca ar trebui sa munces mult, si sa pierd si mai mult...prefer sa imi vad de viatawinking. Sunt alte lucruri de miiii de ori mai interesante de facut(dansul :X ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super sa ai harul de a canta si sa iti exprimi ceea ce simti prin cantec insa depinde foarte mult si de genul de muzica.Eu sunt solista de muzica populara si sunt super fericita cand vad ca prin cantecul meu mai fac omul sa uite de necazuri, este o satisfactie enorma dar mai ales este o munca frumoasa, distractiva si banoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi vrea sa fiu si eu cantareata de muzica populara si manele