| SloOpY a întrebat:

Daca ati putea sa alegeti...care dintre vedete ati vrea sa fiti?
de la noi sau de peste granita...de preferat >cantareti:" :X ceol care imi place mai mult funda:X kiss!

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Selena Gomez, Beyonce sau Avril Lavigne big grinfUnDiTsA?

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

Cred ca Kurt Cobain. Pentru ca daca eu as fi el (ce frumos visez!), iar eu inca sunt in viata, asta ar insemna ca si el inca ar trebui sa fie pe scenele lumii si nu undeva sub pamant, unde doar amintirile despre faima ce a avut-o au mai ramas sad Nu cred ca l-ai prefera pe el, dar ma rog oh go on
Baftawinking