| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Auziti, ce-ar trebui sa exprime videoclipul "goodbye" al fly project? stiu ca e vorba de o poveste de dragoste, dar, de ce s-au despartit? ce s-a intamplat inte ei? Astept pareri, opinii. Dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata aia l-a parasit pe ala pentru ca avea un copil cu altul asta am inteles eu din videoclip ii arde pozele sh dupa e cu altul sh e insarcinata...sh nu vroia sa il paraseascastraight face sh dupa ani multi ei se reintalnesc:X fndtza:X:*