| KillMePlease a întrebat:

Aveti vreo melodie care va schimba starea de spirit (cat de putin)?
Daca da, care e aia si in ce fel va schimba starea de spirit?

35 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Beyonce - Halo ma binedispune oricand si oriunde.

| KillMePlease explică:

Uuu. Sa-nteleg ca ii este foame. Priveste partea buna, poate era fata smug Sau de fapt...Nu ai ce parte buna sa privesti, daca ii fata ii si mai grav. laughing

| KamaSutra a răspuns:

Nane- mi-e dor(asta ma face sa.i aduc de copilarie)
Nane- glume(asta.i buna cand vrei imbarbatare)
happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Andra - Inevitabil va fi bine, iti da o star ca maine va fi mai bine decat azi.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iAfA1xEnG8w
Are valoare sentientala. Imi schimba starea in bine, evident.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Village Poeple - YMCA
Ma face mereu fericit. Poate sa moara si mama ca eu tot o sa fiu cu zambetul pe buze de la melodia asta.

| VibeTrix a răspuns:

Christina Perri- Human

| KillMePlease explică (pentru VibeTrix):

Tot aia?
'cause i'm onllyy hummaan

| VibeTrix a răspuns (pentru KillMePlease):

E superr! Da.happy

| Anonima0000000000 a răspuns:

DMC-"Nu te mai caut"

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

De tristete si in acelasi timp si fericire:33

| DjNick112 a răspuns:

Eu te-am inspirat la intrebarea asta, asa-i? laughing

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Sa spunem ca da...day dreaming laughing
Acum da un raspuns laughing

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

OK, daca chiar trebuie, am sa dau un raspuns, am sa fiu modest de data asta si nu am sa insir o lista cu un infinit de piese, am sa aleg doar una:

Ludovico Einaudi - Nuvole Bianche - Aceasta piesa imi da mai multe stari: notsalgie, bucurie in acelasi timp si o stare pe care incerc sa o descopar si sa o pot descrie

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Interesant...
Ai spus,, daca chiar trebuie"...Nu ai fost obligat..Eu nu oblig pe nimeni sa faca ceva impotriva voii lui. De aici rezulta ca tu ai vrut sa dai raspunsul acesta. * ce descoperire magica am facut* laughing

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Wow....ma uimesti... esti numai buna pentru investigatiiwinking

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

thinking
Nu stiu ce sa zic acum... Ori nu am citit bine ori am ajuns studiu de caz... worried hypnotized

Răspuns utilizator avertizat
| GhostRider02 a răspuns:

Toate piesele rock

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

ALi - I love you, I'm sorry...cred ca iti dai seama xD Cauta cu subtitrare in engleza smug