| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Azi a fost oficializat noul videclip a lui lady gaga: bad romance. credeam ca o sa fie ceva simplu, dar este ceva peste masura asteptarilor. pur si simplu am ramas cu gura cascata cand l-am vazut prima data. il ador :x... voi ce parere aveti despre videoclip si despre lady gaga in genereal?:);) scuze pentru cei care au raspuns mai inainte...am uitat sa pun si linkul:) http://www.youtube.com/watch?v=ACm9yECwSso

16 răspunsuri:
| MM a răspuns:

E asa de incarcat videoclipul incat, urmarindu-l, nu mai esti atent la melodie, la versuri.

| Ana_6509 a răspuns:

Chiar azi am ascultat-o toata ziua.Am melodia de ceva vreme insa versiunea de pe album, care este si cea din videoclip este mai placuta.Videoclipul este interesant-stil Lady Gaga, nimic de comentat, deja ne-am obisnuit cu ea.happy

| SweetCandy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ACm9yECwSso

ce sa mai zic e foarte tare:d poate putin prea incarcat, insa se vede de l o posta ca e facut de profesionsti si.,... ce sa mai o sa fie un mare succes!

| ViVi a răspuns:

Pai video este super melodia pentru mine este banala deoarece cam toate piesele de anii astia sunt facute pe calculator nu cu voce adevarata in rest video si vocea sunt in regula
e o cantareata destul de buna....imi plac videourile ei

| ViVi a răspuns:

Am mai ascultato acum
ai dreptate chiar e faina laughing love struck

| Ecaterina a răspuns:

E mirifichappy

| deejayra a răspuns:

Sincer? nu imi place melodia...nu e pe gustul meu

| onofrei89 a răspuns:

Imi place si mie mult, are talent, insa despre videoclip la fel ca si la Paparazzi are o multime de simboluri oculte care nu prea isi au locul

| Jonsdottir a răspuns:

:o OH MY GOD! Am ramas cu gura cascata pentru prima data in viata mea!
Videoclipul e perfect happy

| BAd-RoMaNcE explică:

Pfffff iryna ai cam dat-o in bara cu raspunsul tau...pai doar ea canta si are un stil propriu care uimeste intotdeauna prin tinutele ei. cu ce ai vrea sa ne educe...doar nu vrei sa faca un cantec despre cum sa ne protejam de gripa porcinaoh go on laughing? si nah...cum zici u ca promoveza vulgaritatea...probabil nu ai vazut ceilalti cantaretiiwinking

| BAd-RoMaNcE explică:

Cred ca nu v-ati dat seama, dar tot videoclipul este filmat doar intr-o singura camerawinking laughing

| troxanici a răspuns:

Cand nu are mastile alea pe fata sau ochelarii este chiar f draguta...
Si are deja 3 milioane de vizualizari...

Răspuns utilizator avertizat
| Rosalie_9695 a răspuns:

E foarte extravaganta, ma uimeste de fiecare data prin tinutele ei. Are o voce frumosa si chiar imi plac melodiile ei in special paparazzi si love game chiar daca sunt vechibatting eyelashes

| iryna_4737 a răspuns:

Sincer? pai e simpluhappy... e o mare cu*va si o nesimtita, care promoveaza vulgaritatea.ma intreb daca pot invata ceva educativ fanii ei de la ea:&

| iuliana21 a răspuns:

F f frumos...love struck