| mnopqr a întrebat:

Ce parere aveti despre noul videoclip al lui Lady Gaga: Marry The Night?
http://www.youtube.com/watch?v=cggNqDAtJYU&feature=g-all

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mereu mi-am dorit să o văd pe Gaga pe o targă, visele devin realitate.

| Licuricitrist a răspuns:

Iesit din comun.asa cum ne-a obisnuit. Unicathappy

| nosferatu15 a răspuns:

Sincer, Lady Gaga m-a dezamagit din nou cu porcaria asta de clip; are niste cantece extrem de frumoase dar la strica cu videoclipurile de tot rahatul... Apreciez coregrafia. Are niste calitati uimitoare. Dar trebuie sa stie sa si le valorifice in ceva bun, care sa starneaca placutul, dar ea nu promoveaza decat negativul in clipuri. Imi pare rau pentru ea; chiar e talentatastraight face