| minu a întrebat:

Azi am auzit pe vibeFM o melodie care mi-a placut, si nu am reusit sa retin versurile, decat refrenul si ritmul. La refren spunea ceva de genul "I'm sorry nu stiu ce" apoi era beatu.Melodia este probabil mai noua si este cantata de o fata. Daca reusiti sa imi dati un link cu melodia as fi recunoscator + fundita big grin.

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Poate gasesti aici melodia: http://www.kristofer93.com/search/label/Top%2020%20Vibe%20FM
Multa bafta!

| minu explică:

Dora, multumesc dar din pacate nu se numara printre melodiile de pe site si cea pe care o caut eusad Din fericire am gasit o alta melodie care imi placebig grin.