| iza03zu a întrebat:

Am fost azi la patinoar in Cismigiu intre orele 19:00-21:00 si am auzit o melodie, nu stiu versurile din pacate! Era de club.
Ceva de genul " O lalala si spunea ceva o fata uhuhu..Refrenul era cantat de o fata si celelalte versuri de un baiatlaughing
Cei care merg poate stiu melodia! Va rog frumos:*

6 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=itA1zmdT0VM

Asta e singura care imi vine in cap dupa descrierea facuta de tine.

| iza03zu explică (pentru JustMusic):

Multumesc pentru raspuns..stiu ca descrierea mea e varza dar poate o sa mai aud vreodata melodialaughing Multumesc tuturor!

| Dianatips a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yuMB-Sz0ml0

E cumva asta? Bedouin Soundclash - Brutal Hearts?

| ginoeugen23 a răspuns:

O la la si uhuuu nu e refrenhappy

| Mariusyca a răspuns:

Chiar nu imi trece prin cap de ce melodie zici tu da ascult-o pe asta. http://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4

| Mariusyca a răspuns:

Nu imi dau seama de ce melodie zici da ascult-o pe asta
http://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4