| larisalary12 a întrebat:

B.U.G Mafia vs. Parazitii

15 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Parazitii.(Fii pregatit)

| Vans a răspuns:

Para

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii.

| larisalary12 explică (pentru anonim_4396):

Ma, eu una ma bucur ca mai multi au ales Parazitii, desi au cateva piese faine si cei de la B.U.G mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta, pentru ca au ramas Underground, in ciuda faptului ca Parazitii sunt mai buni.

| Carmen100 a răspuns:

Parazitii

| larisalary12 explică (pentru Carmen100):

Care e melodia ta preferata de la ei?

| Carmen100 a răspuns (pentru larisalary12):

Nu am zis ca ascult dar imi place Arde cu Mr Levy happy

| larisalary12 explică (pentru Carmen100):

Aha

| Clauvdgg a răspuns:

Parazitii happy

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Paraziții.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Niciunii,dar hai sa aleg.Mmmm pai BUG Mafia ca inainte mai ascultam. Melodia preferata era ''Anturaju' ''winking

| Captoresque a răspuns:

B.U.G Mafia mi se pare o trupă de rap de cacao, tipic rap-ului american, cu melodii legate numai de femei, bani și faimă.

Măcar ăia de la Paraziții "vorbesc" despre realism, cu o doză mică de pesimism.