| doriiy a întrebat:

Banuiesc ca ati auzit de th xD [[ tokio hotel ]] nu sunt fana, dar vreau sa stiu daca va plac mai mult acum decat atunci cand au aparut. imi placeau mai mult inainte. acu` s`au prostit. voi ce credeti? xD >:"

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Am fost mare fan la aparitia lor, dar am vazut acum cateva zile clipul Schrei la TV si mi s-a facut rau gandindu-ma cum puteam asculta si viziona asa ceva.Automatic de exemplu care e ceva mai recenta e mult mai normala.Prefer TH-ul de acum. Le-a mai venit mintea la cap.Bafta!

| doriiy explică:

Super

| DloveD a răspuns:

Sunt d`acord cu tinewinking.

| mikEwiLLa a răspuns:

Ich lernte Deutsch, weil von ihnen.Anyway... ungehorsam TH.