| TokioFan a întrebat:

Cum sa-mi decorez camera? Tin sa mentionez ca imi plac culorile negru, albastru, galben si gri, nu sunt fana dupa chestii de fetite, sunt mai baietoasa, vreau ceva adolescentin si confortabil si sunt inebunita dupa Tokio Hotel!

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

Si mie imi plac ft mult culorile inchiese si ii ador pe cei de al tokio hotel daca vrei sa mai vb uite id meu "dulse4smile"

3 răspunsuri:
| BLUEishot a răspuns:

Pai eu as fi vrut sa imi fac norii pe peretii smug sa ma simt asa ca in cer laughingblushing

| EnjoiProSkater a răspuns:

Camera mea ie cea mai smekera o am neagra cu schelete gri si paianjeni rosi cu negru.

| alexutza95_2867 a răspuns:

Stai linistita nu esti singura,si eu sunt la fel,tot ce pot sa-ti spun e "bafta la decorat", chiar nu sunt in masura sa-ti zic cum sa o faci ca am avut exact aceeasi probleme, bafta... love tokio hotel...:*:*:*:*