| anonim_4396 a întrebat:

Basshunter, este roman? Daca da, si tipa care apare in TOATE videoclipurile lui este romanca?

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Aylar_Lie
Gata am rezolvat misterul! E nascuta in Iran din parinti norvegieni. Happy? :)

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Basshunter nu e roman si nici acea fata.Basshunter este suedez iar ea este din Iran.Pe fata o cheama Aylar Lie.

| bfvhjcv a răspuns:

Tipa nu este romanca.asa am gasit pe net. o cheama aylir lie.si basshunter nu sunt romani, tot asa am gasit pe net. funda?winking

| T2S a răspuns:

Nu nu este roman. Din cate stiu eu este suedez.Cat despre cea care apare in clipurile lui, Aylar Lie, pe numele ai adevarat, este de origine persana insa este stabilita in Norvagia

| basexcu a răspuns:

Nu e suedez si aia care joaca in clipurile lui este tot de alta nationalitate stiu ca e jumatat persana

Răspuns utilizator avertizat
| Fredie a răspuns:

Http://www.basshunter.se/bio/
Nu prea pare roman. De tipa de care spui tu, chiar nu stiu, daca aflu te anunt:)

| adelaroman79 a răspuns:

No e romanbig grin
Si din cate stiu.nici tipaoh go on

| Roxata a răspuns:

Nu este rOman.Este suedez, la fel si ea.