| JiTerra a întrebat:

BoA vs Hyuna. Care? >: [spuneti melodia preferata de la una dintre ele]

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

BoA imi place mai mult decat HyunA, mi se pare mai serioasa. De la BoA imi place mult The Shadow, Only One, Every Heart, Eat you up, I did for love etc., iar ca infatisare sunt amandoua minunate

4 răspunsuri:
| Shayna a răspuns:

Hmm,nu am auzit de Hyunablushing dar de la Boa pot să spun că-mi place foarte mult melodia Winter love sau Love letter..de fapt şi Every Heart!big grin

| Shayna a răspuns:

Apropo, eşti adepta animeurilor (nu că eu nu aş fi)? Sango imi aduce aminte de personajul ăla din Inuyasha thinkinghee hee.

| JiTerra explică (pentru Shayna):

Anime.drooling ...slabiciunea mea blushing

| Niuuuu a răspuns:

Hyuna blushing
Change, Ice Cream, Bubble Pop, Truble Maker si sa nu uit de 4minute Heart to Heart blushing