| anonim_4396 a întrebat:

Britney Spears sau Lady GaGa? Dc?

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Britney Spears----pentru ca e o adevarata legenda! Pai cand spui -pop- la cine te gandesti?!?! La Brit, X-tina si Michael!
Fiecare cu parerea lui dar eu spun ca ea e the queen of pop! Mereu a venit cu ceva nou si e absolut incredibila! Toti spun ca ea e regina muzici pop, un adevarat icon al muzici pop...etc.Nu am nimic nici cu Gaga o apreciez foarte tare si ea e fan Britney Spears.Pe 07.08. 2011 a fost la un concert de al lui Britney
uite aici link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=nNlyINa1diQ
In concluzie eu o prefer pe Brit darsi Gaga e destul de tare!
Bye:*

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Simone Simons

| thegreatgatsby a răspuns:

Britney Spears. Pt ca ea inseamna ceva pentru mine, Gaga nu inseamna nimic. Britney e legendara.
Este una din cei mai draguti si cu picioarele pe pamant star pop de la ora actuala.cand se duce pe afara nu se imbraca in tinute extravagante de la nu stiu ce designer. Britney are mult mai multi fani.Gaga nu-i va egala niciodata performantele happyGaga are nu stiu cate vizualizari pe net, dar Britney cand aparut nu exista Youtubeul si totusi are milioane de vizualizari la ora actuala. Britney cand a aparut nu exista toata tehnologia din ziua de azi si totusi a avut mai mult succes decat are Gaga. Britney a fost cea mai bine vanduta artista din istoria muzicii deceniului trecut iar Gaga nici macar n-are un deceniu de cariera, deci ce e de comparat? Albumul de debut Baby One More Time in 1999 debuteaza pe locul 1Billboard200si sta acolo mult si bine, albumul In the Zone face din ea face din ea prima artista a erei care intra direct pe locul 1 Billboard200 cu patru albume consecutive, ca albumul Circus sa continue acest fapt intrand tot pe locul 1Billboard. Baby One More Time, Oops! I did It Again, Womanizer, 3, sunt doar cateva din hiturile care au intrat direct pe locul 1Billboard100Hot din prima zi de lansare, asa ca Gagaaa unde esti ca nu te observ

| thegreatgatsby a răspuns:

Britney a vandut peste 100 milioane de albume si 190 milioane de single-uri (primul album a vandut 25 milioane) iar Gaga a vandut doar 15 milioane albume. Britney este un pop icon care a scos hiturile unei generatii intregi. Si apropo, fara Britney Spears, Lady Gaga nu ar fi existat. Nu numai Gaga, dar multi alti artist ai momentului. Cati oameni a inspirat Britney... si prin dansul ei. Cati oameni s-au apucat de dansat datorita ei si acum au ajuns on top of the world.
Mda.si spre incheiere, o aleg pe Britney. lol.

| îîîîîî a răspuns:

Aman2 !