| Hathor a întrebat:

Lady Gaga sau Britney Spears?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Britney. Nu ai ce compara. Tot respectul pentru indrazneala lui Lady Gaga dar cand vine vorba de muzica sa o lasam pe Britney.

| thegreatgatsby a răspuns:

Are you serious?
Britney Spears, duh!

| AvalohAlyn a răspuns:

Amandoua au melodii frumoase dar chiar daca Lady Gaga e mai controversata as alege-o fiindca melodiile ei imi plac mai mult.

| georginika a răspuns:

Mie una imi place mai mult Britney.

| Nicoleta a răspuns:

Britney

| KidoSmart a răspuns:

OMG lady gaga

| dede070707 a răspuns:

Lady gagabatting eyelashes

| Daria a răspuns:

Niciuna. Dar daca trebuie sa leg as alege-o pe Britneyhappy

| anss23 a răspuns:

Lady Gagahappy

| campanario a răspuns:

Amandoua.Cand o sa am faima lor am sa alegwinking. Una e printesa pop'lui, cealalta a house'lui sau ma rog tot cunoscuta e si asta. happy

| campanario a răspuns:

@ danaalexa- am specificat ca "ma rog "! citeste intai tot si dupa aia vorbesti. Am zis " ma rog " pentru pers. ca tine care corecteaza numai happy. Bine. Fie cum zici tu.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee28 a răspuns:

Britney Spears

| pauladrian a răspuns:

Britney

| คเค๓เк a răspuns:

Lady Gaga canta super dar si Britney Spears Canta super

| rebela a răspuns:

Amandoua niste drogate mai ales Britney dar imi plac cum canta Laday Gaga in fine cred ca as alege pe Lady Gaga

| danaalexa a răspuns:

Cica printesa houseului lady gaga fata gandesti? lady gaga canta pop!rolling on the floorcica house house i inna si alte retarde nu lady gagarolling on the floorprefer lady gaga pentru ca e originala si imi place cum canta, dar britney e mai veche si mai...mailaughing

| 11vladutz90 a răspuns:

Lady GaGa

| cretz a răspuns:

Niciuna

| Theya1703 a răspuns:

Niciuna... dar... Britney e mai acceptabilawinking

| Delisha_4359 a răspuns:

Britney Spears big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears

| andreeacontesa a răspuns:

Britney spears:X:X:

| NoName_5926 a răspuns:

Britney

| Bebe_5205 a răspuns:

Britney