| dulc3'maria a întrebat:

Bun.deci prima oara cand am intrat pe acest site cautam o melodie care credeam si cred in continuare ca se numeste doru calota-lacrimi de iubire ori doru calota-lacrimi amare...era cam asa:"lacrimi amare imi curg pe fata fata."si incerc disperata sa o gasesc insa nu o gasesc nicaieri acum poate a aparut pe undeva si poate sa imi spuna si mie cineva va rog mult de tot merci pupici

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

Pai...intra pe you tube si vezi daca melodia pe care o cauti are acel titlu (in fine, eu una asa fac big grin )

1 răspuns:
| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Cauta pe net:
doru CALOTA-lacrimi amare si vezi daca ea e.
sper ca am fost de ajutor!