| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

A difuzat mai devreme o melodie pe kissfm. Cine ma ajuta sa o gasesc? Canta un barbt si o fata. Ea vea o voce mai pitzi, si spunea ceva gen ' pitzi nu stiu ce.honey boney.nu stiucrying E o melodie ritmata... puteti da multe link-uri poate o gasesc. funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Fly project - unisex

| Pitica :X a răspuns:

Aisa feat DJ Yaang - Bunny asta?happy

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai explică:

Nu dj yaang bunny. e alta.sad

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai explică:

Multumesc Amira. chiar doream sa gasesc melodia asta.multumesc tuturor de fapt ca nu aveati de unde sa stiti melodia si la ce am descris mergea a voastra.