| Maria3011 a întrebat:

Buna! Ador sa stau in natura si sa privesc ascultând Runaway de la AURORA, imi da un vibe bun ma simt cel mai bine atunci dar nu am gasit alte melodii care sa imi dea același vibe. Daca aveti voi niste sugestii cand ma uit la video-uri pe acest sunet pe tt ma face sa ma linistesc, ador acest fel de natura (indie) ar vrea sa ma ajutati. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lusiaa a răspuns:

Doamne ferestre-Danga gasesti playlist pe spotify sau pe ytb.Pe mine asta ma linisteste si imi da vibe bun.E indie.

| Maria3011 explică (pentru Lusiaa):

Gasesc pe ytb si spotify dar ce caut