| Rizer a întrebat:

Buna!
Ajutati-ma si pe mine, va rog! Am auzit o melodie la radio si nu stiu cine o canta si imi place foarte tare!
Canta o fata e ritmata melodia si canta ceva de genul la refren "la ra ri ra ra habibi your love(bis),la ra ri ra ra i wish she your love" si pe urma ceva in alta limba!
Nustiu daca am scris bine,canta o fata pe voce subtire, si un fel de melodie frumoasa! Va rog!
Astept propunerile voastre oricum nu e Anya, Lora sau Alessia.

6 răspunsuri:
| Rizer explică (pentru CautNume):

Iti multumesc foarte mult din inima! of ce-mi place! te pup

| CautNume a răspuns (pentru Rizer):

Cu placere!

| Rizer explică:

Este o melodie foarte noua, am auzit-o la radio pe zu, o am inregistarata in telefon dar e numai ultima parte n-am prins-o toata si nu stiu cum sa vo arat ca sa va dati seama!
Canta un refren o fata "ra ra ri ra ra ia bibi your love "de vreo 2 ori si pe urma in alta limba!

| RΔϟVAη a răspuns:

Play and Win / Ya BB?

| Rizer explică (pentru RΔϟVAη):

Nu, nu este aia...melodia asta e noua acum e aparuta!