| kynleiii a întrebat:

Am ascultat azi o melodie { 4.7. 2012 } si nu stiu cum se numeste.Am scris cateva versuri intr.un sms dar nu stiu ce.am facut si l.am sters straight face. Canta o fata si un baiat la chitara si la refren parca zicea " i love you". apoi { i look baby } sau ceva de genu laughing.era lenta melodia si era in engleza. ma puteti ajuta; o3?

1 răspuns:
| colin16 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=bWe8PRsW4T0 nu cred ca e asta doar asta mi a venit in cap