| IoNuTz96 a întrebat:

am auzit ca exista ultrasunet anti-caini pe telefonul mobil, as vrea daca ati putea si daca exista sa imi dati un site de unde as putea descarca un astfel de sunet si apoi sa il bag pe telefon, iar cand sunt in primejdie sa il folosec. Dau funda si vot, mersi! big grin

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Am citit ca nu prea functioneaza, mai bine incearca asa ceva:

http://www.youtube.com/watch?v=FaeCvpm5nBM

| IoNuTz96 explică (pentru evenso):

As incerca asa da nu stiu cat costa si unde gasesc si nu as vrea sa dau bani sad

| DarkMoor a răspuns:

Anti-ţigani nu există?