| socatica a întrebat:

Am auzit de curand o melodie in spaniola o canta o tipa si pe fundal un tip zice "cuando volveras".va rog daca puteti sa ma ajutati ca nu o gasesc sad

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai putea lasa un pic mai multe informatii, daca se poate este foarte greu de gasit asa

| Andreas9999 a răspuns:

Aventura? Funda ✌

| socatica explică:

Pai daca stiam mai multe detalii o gaseam eu sigur pana acumwinking

| socatica explică:

Nu este aventura.asa am crezut si eu initial dar in melodia care o caut eu se aude doar pe fundal asa incet ''cuando volveras''. oricum mersi happy