| giirkssss a întrebat:

Am auzit intamplator o melodie italiana cantata de un barbat si o femeie si nu stiu cum se numeste. Cred ca e mai veche. Am auzit doar ceva de genul: "yasume. tu corason, fila me". Nu am retinut mult. Ma puteti ajuta? Va rog mult, chiar nu stie nimeni? Dau funda:**

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Precis e in italiana?! "Corason"este in spaniola. In italiana se zice "cuore".

| giirkssss explică (pentru Salontanul):

Nu stiu sigur

| Salontanul a răspuns (pentru giirkssss):

Daca stii melodia si daca ai putina voce, cant-o pe siteul "vocaroo.com" si da linkul in alta intrebare. Poate o stie cineva.

| giirkssss explică (pentru Salontanul):

Uite ca am mai auzit-o odata si am inregistrat-o. uite link-ul http://www.youtube.com/watch?v=ebo0QW0FGsc,, ma poti ajuta te rog?

| Salontanul a răspuns (pentru giirkssss):

De acolo nu inteleg nimic. Eu ti-am spus s-o inregistrezi si sa pui linkul iaras nu aici. Poate te poate ajuta careva.

| giirkssss explică (pentru Salontanul):

Pe la 1:40 se aude. si am pus link`ul in alte intrebari,, nu am voce si nu am microfon sa inregistrez acolo unde mi-ai ziu tu