| BlueByMe a întrebat:

am auzit o melodie pe la kiss fm si profm dar nu stiu cum se numeste... e cantate de o femeie si este gen dance/house. cred ca melodia nu este prea cunoscuta deci nu cred ca ai putea sa o gasesti usor... iata cateva cuvinte din refren : spune cateva cuvinte, nu inteleg ce cuvinte asa ca inventez eu ca sa va faceti o idee la cat de putine cuvinte sunt :

you're dancing round is

,, oh oh oh oaaaah"

you're dancing round is

,, oh oh oh oaaaah "

you're dancing round is

,, oh oh oh oaaaah"

si nu mai stiu in ce parte a melodiei, spune,, I want you all alone" sau,, I want you all niglt long"...

ma puteti ajuta? daca nu aveti idee ce melodie e, oare pot gasi o lista cu melodiile difuzate la radio sau ceva? in FRESH TOP 40 NU ESTE...

stiti? straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Omge8uLZ4tE asta desi nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Omge8uLZ4tE asta desi nu cred