| AlinaCeausuuuuuu a întrebat:

Bună, am auzit o melodie super la o nunta, dar nu știu cum se numeste. Cred ca genul era salsa, latino ceva. de obicei o aud la multe nunti..are puține versuri și la refren parcă era ceva gen "melviosaa, melviosaaa.". Va rog mult sa mă ajutați dacă știți. FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Asta?
https://www.youtube.com/watch?v=76XZQ5cswug
O zi buna :)

3 răspunsuri:
| AlinaCeausuuuuuu explică:

Ești cea mai tare! Asta e melodia, mulțumesc mult de tooooot:*** o căutam de tare mult timp.

| AlinaCeausuuuuuu explică:

Mulțumesc muuuult! Ești cea mai tare!laughing o caut de atâta timp...:***

| caramela a răspuns (pentru AlinaCeausuuuuuu):

Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor happy asta mi-a venit in cap laughing
O zi buna happy