| AndruCriistina a întrebat:

Buna ..aqm cateva zile am auzit o melodie super misto si as vrea si eu sa o descarc dar nu stiu cine o canta sau cum se numeste macar ..si as vrea sa ma ajutati voi daca o cunoasteti.Melodia este cantata de o fata cred ca romanca, si mai pe la refren cred spune ceva de genul " get fool me" deci este super tare incepe lent si trist si dupa este nemaipomenita..va rog frumos orice melodie dati.mi

4 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Buna! Cred ca asta este: http://www.youtube.com/watch?v=xESPf42C4n8

Funda? :o3

| AndruCriistina explică (pentru Biia14):

Nu nu este asta.stiu si eu melodia asta dar nu este asta

| AikkoxD a răspuns:

Anya - fool me?