| ianasabina a întrebat:

Am auzit saptamana aceasta pe plaja din Costinesti Kiss Fm (8-14 august) o melodie care semana cu Indoanotech iar versurile erau Aman Aman... Ceva in genu asta. Nu stiu daca am inteles bine dar sper ca ma puteti ajutasad

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Nu sunt nici eu sigur dar e posibil sa fie Mossano - Zingarinho

| Elena97M a răspuns:

Oare Mossano - Zingarinho?

http://www.youtube.com/watch?v=JHdS491U_wE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceas melodie de care vb u o caut si eusad si nu o gasescsad ne poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kobi peretz - kama ahava

| georgyya a răspuns:

Caut si eu o melodie care seamana cu Kobi Peretz-kama ahava, in sensul ca atunci cand spune a-ul acela tine cateva secunde bune.

| ianasabina explică:

Multumesc mult de tot pentru raspunsuri dar nu este zingarinhosad

| ianasabina explică:

Anonim am gasit melodia http://www.youtube.com/watch?v=sIUJcarZHMo eu p asta o cautam:D. sper ca si tu tot pe aceasta o cautai:D