| perceive a întrebat:

am compus 2 melodii ( manele )! cum si unde as putea sa le vand? ce pret sa pun?

Răspuns Câştigător
| .::CyBeR::. a răspuns:

Poti sa le duci la gunoi! Manelele sunt pentru analfabeti! Sunt de ****.

13 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

La Rosal Group laughing) rolling on the floor)) [adica lu prigoana, ca el are tarafu si etno tv]... da tot el se ocupa si de gunoaiele din bucuresti laughing) rolling on the floor)

| Spintecatorul a răspuns:

Si eu cu un coleg am facut 3 manele azi vara, special pentru revelion laughing si le-am difuzat in premiera la un club. NU am avut intentia sa le vindem pentru ca sincer nu cred ca cineva ar fi dispus sa dea bani cand se gasesc atatea pe net.

| User a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
da un link, poate le cumpar eubatting eyelashes

mira
| mira a răspuns:

Ofera-le gratis. Poate le ia cineva.

| jane_5414 a răspuns:

Poti sa duci melodiile la cineva care se pricepe de la tine din oras si bineinteles le-ar putea duce la un producator si daca o sa fie acceptate atunci ai putea sa pui pretul!

| dadaaaaa a răspuns:

Du`te la Dan Bursuc sa vezi cat iti da pe ele.

| knnight a răspuns:

Aolo manele laughing) ...omg...mai bine te apuci de hip-hopwinking

| cristiancristir a răspuns:

Pune-le pe youtube. Fa un canal cu gunoaie muzicale si sa vezi cum sar casele de discuri cand or sa vada ce talentat esti. Oricum s-a ajuns in alte tari sa se creada ca maneaua e muzica traditionala romaneasca. Asa ca inca unu ca tine care sa ne faca de c. t pe cale muzicala ce mai conteaza? Hai fa-le in ciuda dusmanilor tai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe taraba in big. Vezi sa nu te violeze adeptii manelelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am compus zeci de melodi(nu manele), si inca le mai am si le cant doar eutonguetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing Da-le foc si pe urma ti le cumpar eu. Sunt mai scumpe arse decat asarolling on the floor

| ciresickaaa a răspuns:

Daca ai compus
zeci de melodii ai putea sa-mi dai si mie una? Te rog mult! laughing