| MasterPas_LeXu_1990 a întrebat:

Unde as putea sa-mi vand negativele la pret bun?

4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

La magazinele de muzica!

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru Croampa):

Dc raspunzi degeaba?

| Croampa a răspuns (pentru MasterPas_LeXu_1990):

Daca raspunsul meu e degeaba, fa bani din orice altceva in afara de negative, pentru ca nu poti vinde asa ceva, nimeni nu cumpara!

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru Croampa):

Nu e vorba despre a fi nepoliticos ci asteptam un raspuns de la cineva care chiar are legatura cu asta, nu are rost sa vorbesti daca esti in necunostiinta de cauza! Practic asta e scopul site-ului! Si ca sa stii si tu se vand negative pe bani frumosi!winking de la peste 1000Euro in sus!