| l0riiii a întrebat:

Am compus o melodie lenta dar draguta, suna cam asa : "You are beautyful but you not are the loves"este mai frumoasa toata. dar nu stiu unde sa o pun sau ce sa fac cu ea.as putea sa o vand, sa o cant dar nu pot sa o cant fiindca nu stiu unde sa ma duc sa ma asculte aici in orasul meu, ei bine am o voce frumoasa dar in orasul meu nu stiu unde ar putea fi descoperit talentul meu.raspunsuri cat mai repede va rog!

Răspuns Câştigător
| maria1992 a răspuns:

Salut! eu zic sa o canti si sa o inregistrezi. Dupa aceea posteaza o pe un site, you tube de exemplu si roaga ti prietenii si cunoscutii sa isi zica parerea.Si daca ai succes si le place, poti incerca sa o vinzi. Te pup, sa ne trimiti si noua linck dupa ce ai postat o. Bafta!star

19 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Engleza ta e groaznica.
"you are beautiful, but you're not the love" cam asa ar trebui sa sune
well.nu stiu ce sa zic, daca piesa suna cum suna titlul, atunci arunc-o.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lasati mai fata in pace happy A gresit si ea big grin
Modifica titlul kiss
Si pune-o pe youtubewinkinglove struck

| stillhartu a răspuns:

Ce naiba e asta?!?
E balada? laughing

| Aries90 a răspuns:

Si ce inseamna titlul?

| lauryndacool a răspuns:

Eu nu te critic te ajut du-te la scoala in specialitate de muzica vezi daca preda vreun cantaret, cantareata si asa vei castiga eu asa am facut si e ft bine

| cucu a răspuns:

rolling on the floor m`ai facut sa rad.incearca sa o cantzi la nuntzi poate acolo iti va descoperii cineva talentul

| anachida a răspuns:

Mai, maii, sunteti ca ulii! Va devorati prada! Scumpa mea, apreciez faptul ca stii ce vrei, si ca ai curaj! Sunt greselile specifice varstei, exprimare, redare in cuvinte! Important e sa inveti din greseli, sa apreciezi criticile celor intelepti si binevoitori, si sa le iei ca atare, sa rectifici ce si unde ai gresit! Nu te lasa prada internautilor care se distreaza si se amuza, alege doar vorbele intelepte si ajutorul neconditionat al utilizatorilor acestui site! Apreciez intelepciunea si inganduinta celor care cu adevarat te-au ajutat! Te pup dulce!

| kleo01 a răspuns:

Ca sa compui melodii trebui sa stii engleza bine...cred ca te pot ajut...id-ul meu e kleo_miley(pe yahoo loool) vb acolo!

| Miruna Pavel a răspuns:

Lasati fata. n pace happy a zis ca are o voce f frumoasa, poate nu toti aveti acest talent, la asta nu v.ati gandit. Nu-i niimic scumpo happy toata lumea greseste. te puup :* big grin

| Freek.Dynamic a răspuns:

Du-te la un studio de inregistrari tongue si pe urma publico pune-o pe anumite site-uri, trilulilu, youtube, 220, unde sunt vizualizari multe tongue multa bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"You are beautyful but you not are the loves"? Nu stiam ca exista oameni in Romania care compun melodii in urdu. Brava!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine .imi pare rau de tine dar daca nu ai bani nu ai sanse .si eu cika am o voce frumy dar eu nu ma publik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine. imi pare rau de tine dar daca nu ai bani nu ai sanse. si eu cica am o voce frumy dar eu nu ma publik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza sunt in clasa a 4 a si stiu mai bine eng decat tine. frate. ia si lecti de canto sa nu cumva sa ajunci ca nikita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soro ia mai du-te si invata eng apoi fa lecty de canto sa fii sigura ca nu ajunci ca nikita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti toanta tampito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai da ce voi v-ati nascuti destepti?
De parca voi stiti mai multe soarta a gresit si ea
Or km apreciez faptul ca o incercat nu ca voi doar sa criticati

| papiciulo a răspuns:

In primul rand invata engleza, dupa ce ca nu ai scris corect, nu are absolut nici un sens.

| hellkid a răspuns:

Incearca sa gasesti un studio ( nu conteaza cat de panarama e, conteaza doar sa aiba aparatura necesara ), inregistraza si pune uploadeaza pe youtube, trilulilu, blog personal sau alte site-uri de gen. Pare banal dar un prieten a reusit asa. Sper sa te ajute cu ceva.