| Kesha1428 a întrebat:

Bună, am descarcat de pe net melodia,, this is halloween,, si nu stiu unde sa o gasesc in computer, cand dau la descarcari nu imi apare nimic, pe ecranul pc-ului imi apare o casuta care canta melodia dar nu stiu cum sa o bag pe telefon, daca nu o gasesc in calculator.Plz help me!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta in c:\Documents and Settings\Administrator (User sau numele tau) nu stiu cum apare la tine, apoi My Documents si acolo in Downloads sau My Music. Pe acolo ar trebui sa fie.