| mihaelaalol a întrebat:

Buna nu prea stiu cum sa pun melodii pe telefon...am un Samsung galaxy mini si am si un cablu de date.si am descarcat melodia de pe net si cand pun telefonul in calculator, imi apare ca sa incarca doar( trebuia sa imi arate o casuta pe ecran de unde puneam muzica pe telefon) dau funda pentru un raspuns complet si explicit.

1 răspuns:
| blk23 a răspuns:

Uite aici un link :

http://webtopicture.com/......e-usb.html

de aici descarci programul cu care poti gestiona si adauga poze, videoclipuri, muzica si tot ce vrei tu pe telefon. trebuia sa primesti un cd de instalare. in mod normal daca conectezi telefonul cu cablu ar trebuiu sa iti apara in my computer ca un stick, daca iti apare atunci intri in el si copiezi acolo muzica si ce mai vrei sa pui. daca nu, atunci instaleaza programul si ar trebui sa poti transfera date chiar si fara cablu, prin bluetooth (daca ai bluetooth pe pc)