| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am nevoie de cateva titluri melodii, vreo 5-6 sau daca nu macar una dar buna, care sa ii placa mamei mele. Trebuie sa o cant la un concurs dar nu are o melodie preferata... Ceva mai vechi... Nu stiu, care sa ii placa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| marin1988 a răspuns:

Copacul, Un actor grăbit, Sunt vagabontul vieții mele, Au înnebunit salcâmii, Unde dragoste nu e. Câteva melodii mai vechi care mi-au venit în minte acum.

| anonim_4396 explică (pentru marin1988):

Multumesc,cred ca o voi alege pe "Unde dragoste nu e".

2 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Cat de vechi si ce gusturi medicale are?

Poate ceva de la Beatles, DeepPurple, Scorpions, Genesis, ZZTop etc? Sau mai noi de atat? big grin