| ChuckBass25 a întrebat:

Hei,happy m-am inscris la romanii au talentlaughing. imi e cam rusine dar imi doream de mult sa ma inscriu dar nu aveam tupeu. anul asta m-am inscris si..nu stiu ce melodie sa cant am 8238612936 de emotii:-s dar asta ebig grin, macar stiu ca am incercat. cateva melodii? nu prefer in romana. Multumesc >anticipatbig grin< funda
(PS: cant solo si sunt fatalaughing )

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Poti canta Halo,de Beyonce(asta chiar e pentru voce angelica!),sau de Pink Raise Your Glasses, Try, So what, ce zici? apoi Umbrella de Riri, We Found Love(asta e destul de sus) happy

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Auzi, am si eu o intrebare. De ce te-ai inscris la concursul ala din moment ce nu stiai ce sa canti? Nu se presupune ca mai intai iti pregatesti ceva si apoi te inscrii?

| ChuckBass25 explică (pentru TeoPT):

M-am inscris la Romanii au talent deoarece vreau sa-mi indeplinesc visul. Auditiile sunt in vara si am timp sa imi aleg o piesa si sa o repet pana imi iese perfect.happy

| Nolkyz a răspuns:

Vreau sa aud.

| mona a răspuns:

Nu stiu ce piesa ti s-ar potrivi mai mult, asta numai tu stii dar poti incerca o melodie de a lui Celine Dion

| mimiwewem a răspuns:

Nu trebuie să ai emoții!

| SootheMySoul a răspuns:

Bafta multa, multa!
Ne zici si numele tau in caz ca apari la t.v. sa te recunoastem?

| ChuckBass25 explică (pentru SootheMySoul):

Daca este sa apar cu cea mai mare placere:*

| SootheMySoul a răspuns (pentru ChuckBass25):

Ok

| nowar a răspuns:

Ce muzica asculti de obicei? Adica ce trupe/cantareti?happy

| ChuckBass25 explică (pentru nowar):

Imi place foarte mult Beyonce, Rihanna, Pink, genul astabig grin imi alea mai lente. Am vocea a 2a adica nu pot sa imi fac vocea groasa... ma rog e mai ciudata vocea mea. Dar am o voce angelicalaughing... sper sa iasa totul bine, daca nu am emotii o sa iasa totul bine

| nowar a răspuns (pentru ChuckBass25):

Canta ceea ce crezi tu ca te reprezinta, nu prea pot sa imi dau cu parerea ce piesa sa alegi. Oricum iti urez succesbig grin

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Tony Braxton - unbreak my heart!

| ChuckBass25 explică (pentru mariutsa1234567890a):

Foarte buna piesa, dar este foarte grea. multumesc frumos

| StephyMonster a răspuns:

Pai canta melodiile tale preferate,normal!
Depinde si de voce,de exemplu mie nu mi se potrivesc oricare.
Poti canta din astea,Katy Perry,Rihanna,Taylor Swift,din astea noi,vad ca astea sunt placute.
Sincer nu iti recomand din Romania,fii diferita, asa cantece din Romania canta cam toti...
Iti urez BAFTA, si incearca sa scapi de emotii, de curiozitate, cati ani ai? big grin

| ChuckBass25 explică (pentru StephyMonster):

Multumesc frumos, am 16 ani:*, incerc sa scap de emotii:-s

| StephyMonster a răspuns (pentru ChuckBass25):

Poti canta Halo,de Beyonce(asta chiar e pentru voce angelica!),sau de Pink Raise Your Glasses, Try, So what, ce zici? apoi Umbrella de Riri, We Found Love(asta e destul de sus) happy

| anutzaEu a răspuns:

Ce muzica asculti?