| DIA23092 a întrebat:

Am nevoie de o melodie care se canta la chitara cu putine acorduri si usoara.As dori muzica pop!

Răspuns Câştigător
| tibyramos a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=zw4snZpDlL4 - este relativ ușoară însă merită să o înveți pentru că are acorduri faine. Cel mai simplu scrii pe youtube "easy guitar tutorial for beginners" îți dă o mulțime de variante din care nu ai cum să nu găsești ceva care să-ți și placă și să fie relativ ușor de învățat. Spor!