| Andreea2629 a întrebat:

Buna am nevoie de o melodie cu versuri cat mai simple sa le pot pronunta (in coreana) pentru la ora de muzica, ca ne-a pus dmna sa repetam ce poezie vrem noi si eu am ales genul de muzica k-pop, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Andreea2629 explică (pentru Eallscriellca):

Multumesc :3 si o sa te anunt laughing mai ales reactia colegilor cand o sa vada ca, cant in coreana laughing) big grin

| Andreea2629 explică (pentru Eallscriellca):

Imi dai fb-ull tau si mess-ul? vreau sa mai vb mai ales ca la amandoua ne place k-pop-ull :3 big grin :3

| MadiTau1 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=s-zRAQmKUkI#t=70 nu stiu daca iti place da' ii cea mai usoara pe care o stiu :">

| Andreea2629 explică (pentru MadiTau1):

O stiu, e draguta, numai ca nu prea e genu meu sad