| anonim_2954 a întrebat:

am nevoie de un compozitor sau cineva care se pricepe in a scrie versuri ...eu cant la chitara mi-am facut acordurile si linia melodica dar mai am nevoie de versuri... dau funda big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| HereAndNow a răspuns:

Depinde ce chitara ai. Mie imi plc ft mult sa scriu versuri sau poezii. Si ce fel de muzica asculti? Oricum, uite o melodie geniala: http://www.youtube.com/watch?v=QKstfgGFKqE :x Sper sa-ti fie de ajutor

| anonim_2954 explică (pentru HereAndNow):

Pai am chitara acustica si ascult de la skillet la paramore de la three days grace la emil... oricum imi plac mai mult coverurilebig grin. E draguta melodia dar nu prea ma ajuta...

2 răspunsuri:
| Miha18ela a răspuns:

Buna eu am cateva poezii scrise de mine personal crezi ca poti sa le faci linia melodica?