| Larisadia a întrebat:

Este cineva aici care stie sa faca versuri si linie melodica pentru o piesa? Adica cineva care sa scrie si eu sa o cant?

6 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Linia melodica, da, insa versuri..bleah. nu ma pricep

| Larisadia explică (pentru Stavi_Alex_1987):

E super daca stiti sa faceti linia melodica pentru ca asta m-i se pare cel mai greu.sa vad daca gasesc pe cineva sa faca versurile. daca nu, o sa incerc eu. Sunteti dispus sa ma ajutati?

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Larisadia):

Pai stai asa. tu vrei practic ca cineva sa-ti faca o melodie. Daca se intampla asta, de unde stiu eu ca ai calitati vocale?

| Larisadia explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Pai sincer sunt cam incepatoare in asta orice sfat e bine venit.imi poti spune cum iti pot trimite un video sau ceva sau o inregistrare

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Larisadia):

10 -20 secunde imi sunt de ajuns ca sa'mi dau seama daca ai voce sau nu. Fa o filmare, sau sound recorder de pe telefon si pune pe un site de transferat fisiere. trimite la padre. popica@gmail.com

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Stavi_Alex_1987):

Padre.popica@gmail.com