| Nadya21 a întrebat:

Am nevoie de un mare ajutor! Joi am spectacol si trebuie sa cant in fata a zeci de oameni si am gasit un cantec de ziua mamei dar nu ii gasesc negativul am mare nevoie de ajutor va rog! Daca imi puteti da dumneavoastra niste siteuri cu negativul de la Tu, mama - Dinu Maxer va rog dau Funda + Vot

P. S = Va rog daca puteti gasiti-l foarte repede va implor

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Te rog trimite melodia pe cipaiancostel@y si incerc sa o cant in fl studio sau sa tai partea vocala si daca reusesc i-ti trimit rezultatul