| HeartBeat a întrebat:

Am o intrebare : Cum iti dai seama de bataie / ritm / ciupitura la o melodie cantata la chitara, daca in tabulatura nu iti este precizata? ( Sunt incepator ) Am nevoie de un site care sa imi explice, in pasi simpli, tot ce ar trebui sa stiu despre ritm sau bataie sau ciupitura... Ma scuzati daca zic ceva gresit legat de chitara, dar sunt incepator si nu stiu inca toti termenii big grin Deci... cine ma poate ajuta? :* Funda!

1 răspuns:
| angel69lover a răspuns:

Http://youtu.be/gj7ZfgVVt0s
aici gasesti cv lecti de chitara dac te ajuta cu cv "cipit" si dac mai cauti pe acolo gasesti multe... sper ca ti-am fost de folos;)