| abc11 a întrebat:

Am o mica problema : la ora de muzica profu' mi-a dat o tema si aceea de a ne alege un cantec pe care sa il cantam data viitoare in fata clasei. Problema este ca eu nu am voce cam deloc. Stiti vreo melodie frumoasa care poate fi cantata fara pre mult efort vocal? ( fara manele, rock sau alte cct ) Funda!

Răspuns Câştigător
| LizGreen a răspuns:

Bună! Și pe noi ne-a pus să facem aceiași chestie. Eu m-am descurcat dar, nu ca as fi cine știe ce talent. Cântă un colind sau o melodie în române gen "Deșteaptă-te, Române!"... ceva să ți se pară și ție ușor! Mult noroc!

1 răspuns:
| LoVEDme a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=M8uPvX2te0I nu mi se pare greu... eu o cant fara problema. E chiar usoara dar selena o face sa para grea la notele inalte nu trebuie sa te chinui :)