| Sweete a întrebat:

Bunaa..Am si eu nevoie de ajutoorul vostru.Deci profu` de muzica ne-a dat ca tema sa cantam orice cantec vrem.Si eu nu stiu ce cantec.Am cautat o gramada.Ne pune nota..si nu as vrea sa i-au o nota mica tocmai la muzica.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| JustMusic a răspuns:

Pai depinde si de tine si de prof, daca el e in vaarsta nu e prea indicat sa sa canti in engleza, alege o piesa care iti palge tie in romana, daca nu si in engleza sau in ce limba vrei tu daca e la alegere.Dar cum vrea sa o canti cu negativ, doar acompaniata de un instrument, doar vocal?