| GaBYGaByTzW a întrebat:

Buna am o nelamurire cam socanta Michel Telo a murit. Unii spun ca da, unii spun ca nu.

Răspuns Câştigător
| Angel_Dulcik_1997 a răspuns:

Nu a murit si cat despre cei care spun ca danseaza pe mormantul lui aceia care scriu nu stiu ce inseamna muzica de petrecere muzica de dans. Asa ca pentru voi manelistilor nu va mai luati de alti daca nu va place de ce mai lasati comuri nu va place si cu asta gata...big grin

| Cookies_Poisoned_1992 a răspuns (pentru Angel_Dulcik_1997):

Nu trebuie sa fi manelist sa nu-ti placa Telo. Ba din contra. Manelistii asculta Michel Telo. Ritmurile lui se aseamana foarte mult cu cele ale manelelor noastre "iubite". Mai degraba cei care il detestam suntem noi, rockerii (

Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bre,ne lasi?! Stiri de astea circulau si prin 1999 cand se spunea,in toate maghernitele netului,ce existau atunci,ca mureau ba Dre, ba Nick Carter, ba alt poponaut de la BSB et caetera. Daca ar muri un "star", fiti siguri ca ar vedea toata lumea, nu niste breaking news-isti de TPU.Si nu, n-a murit, desi, cu mare placere as dansa pe mormantu' lui, pentru cum violeaza muzica.

| CoquineNoire a răspuns:

Oare ce i-ar face mortii de l-ar prinde?

| Laura a răspuns:

N-avem norocul ăsta.

| Metamorphose a răspuns:

Aș vrea eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Metamorphose a răspuns (pentru GaBYGaByTzW):

Adică. „Aș vrea eu să moară". Dăăă. happy

| Lonelyheart007 a răspuns:

Nu,Michel Telo nu a murit.Si va rog incetati odata sa spuneti chestii de smecherasi'.Nu va mai luati de altii.Eu acum inteleg ca poate sunteti gelosi pe el, dar asa nu rezolvati nimic.Mai mult, va faceti doar de ras.Credeti-ma ca nimeni nu este impresionat de ceea ce scriu unii aici.Frate,daca vrei sa scrii ceva de genul "N-avem norocul ăsta" sau "Aș vrea eu să moară" mai bine abtinete.Iti spun eu ca-i mai bine asa.Gandeste-te inainte de a lasa astfel de comentarii gandete-te ca vorbesti de un om.O persoana normala ca toti ceilalti.Eu inteleg ca poate nu va place muzica lui.Dar asta nu va permite sa spuneti astfel de lucruri despre el.Ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti!

Răspuns utilizator avertizat
| RaluUforyou a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. am auzit si eu astazi ca ar fi avut un accident de masina. dar sunt sigura ca vá aparea ceva care o sa ne lamureasca intrún final. si. daca e asa.straight face

| Roxana_Vanessa_1997 a răspuns (pentru RaluUforyou):

Nu o avut doar ca a fost putin bau si a facut ceva cand conducea si o luat o mica amenda asta e tot happy

| Roxana_Vanessa_1997 a răspuns:

Nuu doame cum sa moara asta e tare, cine a zis asta e un mare prost Michel e in viata si e pe calale sa se recasatoreasca cu o actrita :X

| Angel_Dulcik_1997 a răspuns:

Nu, nu a murit