| Allexyy a întrebat:

:* Am probleme cu emotiile! De cate ori trebuie sa cant si am emotii imi tremura rau vocea incat nu-mi mai ies notele! Ce as putea face sa nu mai am emotii? Sfaturi... Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Zaied a răspuns:

Asta pentru ca te desconsideri si crezi ca nu esti indeajuns de buna pentru a canta.Gaseste-le celorlalti din jur un defect si tie un avantaj si emotiile se vor diminua.Am vazut intr-un serial ca o cantareata isi imagina pe cei din jur goi pentru a scapa de emotii.
O a doua metoda ar fi sa te pregatesti indeajuns de bine, sa te perfectionezi pentru ca frica de a gresi si criticile din jur alimenteaza emotiile.

| Allexyy explică (pentru Zaied):

Ok..mersiiii :**

3 răspunsuri:
| CuteCurly a răspuns:

Ai incredere in tine! De atat ai nevoie. De incredere in tine!