| Alexandrutssa a întrebat:

am ramas in pana de idei. M`am apucat sa fac un cd pentruu la scoala sa-l duc la sfarsit de an da nu stiu ce melodii sa mai pun. Dati-mi si mie cevaa idei(Gen: Balada Boa, Vara Nu Dorm, Chu Cha Cha, Ai Se Eu Te Pego,...) Multumescc

3 răspunsuri:
| Summoning a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WjFTpBH56WM nu stiu daca tu poti intelege o asemenea melodie...dar in fine poftim

| IFever a răspuns:

Piesele mentionate de tine sunt niste gunoaie. Vrei muzica de fundal, cauta ceva emotionant.Scoala nu e discoteca, ea reprezinta amintiri frumoase si mai putin frumoase.

| Μιrεllα a răspuns:

Meredith Bull-Doctor doctor
Nicki Minaj-Beez in the trap
LuKone & deMoga feat. Liviu Teodorescu - Electronic Symphony
Rihanna - Where Have You Been
You make me feel like - Cobra Starship
Sper ca am ajutat!happy