| RockOut4ever a întrebat:

Am o prietena care stie sa cante la chitara iar din cand in cand ma mai invata si pe mine cate ceva. Data trecuta a incercat sa ma invete o melodie foarte faina. Am invatat atunci cateva acorduri ( si un vers laughing )dar as vrea sa continui sa invat melodia singura, Cat era ea la mine a dat serch pe google cu titlul melodiei ( "sa ploua" sau ceva de genu ) dar nu a gasit minic. Imi amintesc doar o parte din refren "... vreau sa ploua ploua ploua. vreau sa ploua peste tine cu o parte din mine..." Cine stie de cine e cantata? puteti sa imi dati un link cu um filmulet sau cu versurile nu neaparat si cu acordurile?
Ps: stiu ca melodia e superfaina cantata la chitara
Ps2 : Dau funa si puncte

1 răspuns:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Eu o stiu pe aia cu ploua ploua peste inima taaa, un rau de lacrimi... sau ceva de genu. Cred ca o canta holograf