| MeLnY a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.
Am auzit o melodie astazi,dar nu stiu cum se numeste.
In melodie era ceva :,,I'll be right there/here waiting".Si nu era Bryan Adams, era unul cu o voce asemanatoare cu cea din melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=3O1_3zBUKM8
Ma ajuta careva?

5 răspunsuri:
| MeLnY explică (pentru sublime89):

Nu,nu..nu e Richard Marx, melodia asta o stiu.
E o melodie noua..am tot auzit-o si pe la radio in ultimul timp.

| sublime89 a răspuns (pentru MeLnY):

Din pacate nu stiu.

| IoanaTeodora1234 a răspuns:

Nu era cumva melodia "Rudimental-Waiting all night "?

| MeLnY explică (pentru IoanaTeodora1234):

E faina melodia de care zici, dar din pacate nu e aia pe care o caut.Partea tare e ca, vocea celui din melodia ta, seamana cu vocea celui din melodia pe care o caut.